Categories Navigation Menu

Zöld üzletvezető és eladó

Szeretnél a budapesti Zöldboltban dolgozni?

Vállalkozó kedvű vagy? Szeretsz emberekkel foglalkozni? Tudod mi fán terem a zöld háztartás és akár még dolgoznál is ezen a területen? Egy fő üzletvezetőt keresünk 6 órás állásra valamint egy fő eladót keresünk 4 órás állásra.

Elvárások:

– Legalább középfokú kereskedelmi végzettség,

– Elkötelezettség a zöld értékek, a környezetbarát életmód iránt,

– Alapszintű számítógépes ismeret: Word, Excel, stb.,

– Rendezvények szervezésében és lebonyolításában szerzett tapasztalat,

– Jártasság a környezetvédelm és a zöld háztartás területén: tisztítószerek, házi kozmetikum készítés, kozmetikai alapanyagok, stb.

Előnyt jelent:

– Kereskedelmi területen szerzett tapasztalat,

– Zöld civil életben szerzett munkatapasztalat,

– Ökokör csoportvezető képzésen történt részvétel,

– Ökokör szervezésében történt részvétel,

– Releváns tapasztalat zöld háztartás vezetés, környezetvédelmi programok szervezésének a területén,

– Angol és/vagy német nyelvtudás (vásárlókkal történő kommunikáció céljából)

Amit kínálunk:

– Stabil, kiszámítható munkahelyet,

– Barátságos, kellemes munkakörnyezetet,

– Teljesítmény alapú bérezést,

– Fejlődési lehetőséget,

Valamint egy jó célt!

Jelentkezni a következő email címre elküldött fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet: info@zoldbolt.hu

Jelentkezésedben hivatkozz a Jól-Lét Alapítványra!