Categories Navigation Menu

Szakmai vezető

Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége (MEOSZ) állást hirdet

munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege: a feladat (arányosítva) heti 20 órás vagy 40 órás munkaviszony keretében is ellátható

A foglalkoztatás időtartama: határozott idejű munkaviszony

Munkavégzés helye: MEOSZ 1032 Budapest, San Marco utca 76.

Feladatok:

  • Uniós projekt szakmai feladatainak koordinálása: A projekt célja az ésszerű alkalmazkodás fogalmi tisztázása,  a gyakorlati megvalósulás elméleti kereteinek rögzítése (pl. oktatás/foglalkoztatás) területén az érintett fogyatékos emberek helyi, megyei szervezeteinek bevonásával
  • A projektben dolgozó szakmai team összefogása
  • A projektben megrendezésre kerülő szakmai találkozók, események szakmai színvonalának biztosítása
  • Kapcsolattartás a külföldi partnerekkel
  • A projekt keretében készülő kutatás koordinálása

Elvárások:

  • pedagógiai/Jogi/ társadalomtudományi/gyógypedagógiai felsőfokú végzettség,
  • minimum középfokú angol nyelvtudás
  • tapasztalat a fogyatékosságügy területén
  • együttműködési készség, jó kommunikációs készség
  • pontosság, megbízhatóság
  • önálló munkavégzés
  • büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • EU-s projektmegvalósításban szerzett tapasztalat

A jelentkezés benyújtásának határideje: folyamatos, legkésőbb 2017. december 14.

A munkakör betölthetőségének legkorábbi időpontja: 2018. január, folyamatosan.

Kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát a gyori.eszter@jol-let.com e-mail címre küldje el Győri Eszter részére.