Categories Navigation Menu

Szakmai koordinátor

Az S.C. Tender Group Fejlesztési Kft.

munkatársat keres budapesti belvárosi irodájába

szakmai koordinátori pozíciókra, pályáztatás előkészítés munkaterületére.

Leendő munkatárs feladatai:

  •     előszűrés, kockázatelemzés
  •     kapcsolattartás a pályázókkal
  •     checklist alapján a pályázati anyag beadás előtti értékelése
  •     szükség szerint a pályázati dokumentáció összeállítása, vagy abban való részvétel

Amit kínálunk:

  •     határozatlan idejű munkaszerződés,
  •     kiemelt bérezés + cafeteria + egyéb juttatások
  •     önálló, kihívásokkal teli munkavégzés, változatos munkakör
  •     fiatal, dinamikus, innovatív csapat
  •     lehetőség széleskörű tapasztalatszerzésre
  •     családbarát, “kiscéges” környezet, kiváló munkahelyi légkör
  •     folyamatos képzésekre, továbbtanulásra való lehetőség
  •     metróállomás közeli munkahely

Elvárás:

  •     Legalább 3 éves releváns munkatapasztalat uniós pályáztatási vagy közbeszerzési területen
  •     Jogi egyetemi vagy felsőfokú közgazdasági végzettség
  •     EMIR operációs rendszerek ismerete

Előny: közbeszerzési területen szakmai múlt

A pályáztatás három fordulós:

  1.     Elbeszélgetés + pszichológiai teszt
  2.     Egy “fantom” pályázati anyag checklist szerinti monitoring feladata
  3.     Szituációs gyakorlat

A felvételi folyamat 1 hónapot is igénybe vehet!

Kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát motivációs levéllel és referencia listával Szabados Zoltán üzletágvezető részére az info@sctendergroup.com e-mail címre szíveskedjenek küldeni.

Kérjük, a motivációs levél végén a bruttó fizetési igényét megjelölni szíveskedjen!