Categories Navigation Menu

Szakmai koordinátor

Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége (MEOSZ) állást hirdet

munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő beosztásban – heti 40 óra

A foglalkoztatás időtartama: határozott idejű munkaviszony

Munkavégzés helye: MEOSZ 1032 Budapest, San Marco utca 76.

Feladatok:

  • Uniós projekt megvalósításának koordinálása: A projekt célja az ésszerű alkalmazkodás fogalmi tisztázása, a gyakorlati megvalósulás elméleti kereteinek rögzítése (pl. oktatás/foglalkoztatás) területén az érintett fogyatékos emberek helyi, megyei szervezetinek bevonásával.
  • szakmai vezető munkájának támogatása,
  • adminisztratív feladatok elvégzése,
  • kutatás szervezése,
  • EU-s projekt adminisztrációjának nyomon követése, dokumentálása, iktatása,
  • projekt találkozók, workshopok szervezése, adminisztrációinak ellenőrzése.

Elvárások:

  • Közgazdasági/ pedagógus/ gyógypedagógus/ szociológus/ társadalomtudományi/ munkaerőpiac-foglalkoztatási/ közgazdász-informatikus, végzettség szociális felsőfokú végzettség.
  • min. 2 év tapasztalat fogyatékosságügy területén
  • Együttműködési készség
  • Pontosság, precizitás
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret
  • Büntetlen előélet

Előny:

  • uniós projekt magvalósításában, adminisztrációjában szerzett tapasztalat

A jelentkezés benyújtásának határideje: folyamatos, legkésőbb 2017. december 14.

A munkakör betölthetőségének legkorábbi időpontja: 2018. január, folyamatosan.

Kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát a gyori.eszter@jol-let.com e-mail címre küldje el Győri Eszter részére.