Részmunkaidős toborzási munkatárs otthoni munkavégzési lehetőséggel

A Profession.hu Magyarország piacvezető állásportálja és vezető online toborzási szolgáltatója. Itt az egyedülálló lehetőség, hogy csatlakozz a nemzetközileg is elismert márkához, egy folyamatosan bővülő, sikeres céghez.

Részmunkaidős toborzási munkatárs

Mik lesznek a feladataid?

  • Teljes toborzási és kiválasztási projektek irányítása a munkaerő-igény beérkezésétől az ajánlattételig:
    • Az illetékes vezetőkkel konzultáció a pozícióról és a jelölttel kapcsolatos igényekről
    • A megfelelő jelöltek felkutatása álláshirdetések, adatbázisok és közösségi média útján
    • A kiválasztási folyamat adminisztrációja, szervezése – önéletrajz-szűrés, interjú időpontok egyeztetése, jelöltekkel való kapcsolatfelvétel és kommunikáció
  • Toborzási kimutatások készítése, a toborzási hatékonyság növelése
  • Kiválasztási folyamatok fejlesztése, javaslattétel új technikákra, módszerekre
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, vezetőikkel

Mit várnak el majd Tőled?

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban, írásban egyaránt
  • Toborzási területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (HR végzettség előny)
  • Tapasztalat hatékony és innovatív toborzási, kiválasztási technikák alkalmazásában
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nagy teherbírás, precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Határozott, proaktív, sikerorientált, dinamikus személyiség
  • Munkaerőpiac ismerete

Amit kínálunk:

  • Piacvezető, sikeres márkánál dolgozhatsz
  • Egy fiatalos és lelkes csapat tagja lehetsz
  • Innovatív, professzionális közegben felelősségteljes munkát végezhetsz
  • Home Office lehetőség
  • Részmunkaidős munkavégzés napi 4 vagy 6 órában

Munkavégzés helye:

Budapest, 1123 Nagyenyed utca 8 – 14.