Categories Navigation Menu

Projekt menedzser

Mozgáskorlátozott emberek érdekvédelmi szövetsége országos, innovatív, több mint 700 milliós összértékű uniós projekt vezetésére keres a területen szerzett releváns tapasztalattal bíró, professzionális kollégát

munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő beosztásban – heti 40 óra

A foglalkoztatás időtartama: a pályázati felhívás szerint projektmenedzser alkalmazása munkaviszony, munkavégzésre irányuló egyéb foglalkoztatási jogviszony, közalkalmazotti, közszolgálati jogviszony keretében is megvalósulhat.

Munkavégzés helye: MEOSZ 1032 Budapest, San Marco utca 76.

Feladatok:

  • A teljes projekt megvalósításának koordinációja, és a projektszervezet irányítása az uniós pályázati feltételek, a vállalt tevékenységek és indikátorok maradéktalan teljesülése érdekében.
  • A projektszervezet külső kapcsolattartásának irányítása, a projektütemterv betartásával
  • Projekt Irányító Testület üléseinek összehívása, levezénylése közös szervezeti egységként együttműködés a pénzügyi vezetővel (projekt gazdasági ügyvitele) és a szakmai vezetővel (indikátorok teljesülésének és munkacsoportok koordinálása),
  • Projekt adminisztráció folyamatos működtetése, monitorozása, időszakos és záró beszámoló a Támogatást igénylő vezetője felé.
  • Közbeszerzési értékhatárt el nem érő, illetve közbeszerzés hatálya alá nem tartozó beszerzési eljárások előkészítése és lebonyolítása, közbeszerzési eljárások előkészítésében való részvétel, egyeztetés a közbeszerzési szakértővel.
  • Felmerülő változás-bejelentési kérelmek, azok hiánypótlásainak elkészítése, támogatási Szerződés-módosítások és azok hiánypótlásainak elkészítése.
  • Kötelező kommunikáció teljesülésének figyelemmel kísérése, rendezvények előzetes lejelentése a Támogató felé.
  • Horizontális vállalások (esélyegyenlőségi és a fenntarthatósági intézkedések) teljesülésének elősegítése, figyelemmel kísérése.
  • Rendszeres és ad-hoc adatszolgáltatások teljesítése.
  • Monitoring látogatások, helyszíni ellenőrzések előkészítése, részvétel, szükség esetén hiánypótlás teljesítése.

Elvárások:

  • legalább 1 éves (projekt) menedzsment és 2 éves uniós projekt megvalósításában szerzett tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • nagyfokú professzionalitás a projektmenedzselést illetően
  • kiváló vezetői képességek
  • pontosság, megbízhatóság
  • büntetlen előélet

Benyújtandó iratok, igazolások:

  • Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Végzettséget igazoló dokumentumok másolata

A jelentkezés benyújtásának határideje: folyamatos, legkésőbb 2017. december 14.

A munkakör betölthetőségének legkorábbi időpontja: 2018. január, folyamatosan.

Kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát a gyori.eszter@jol-let.com e-mail címre küldje el Győri Eszter részére.