JÓL-LÉT Alapítvány

Proaktívan a nők gazdasági függetlenségéért,
kiteljesedéséért és munkahelyi esélyegyenlőségéért

Categories Navigation Menu

Pénzügyi asszisztensi állás

Pénzügyi asszisztens
Kedves GYED/GYES-en lévő Anyuka!
Részmunkaidőben (napi 4 óra) keresünk Pénzügyi asszisztens munkatársat, Budapest VII. kerületében, jól megközelíthető helyen lévő irodába. Az új kolléga a Dark Tactical Kft. családias légkörű, kis létszámú, ugyanakkor motivált csapatához csatlakozhat. A céget egyszerű hierarchiai felépítés, gyors döntési folyamatok jellemzik. Felelősségteljes, sokoldalú munkakört kínálunk, rugalmas időbeosztással. Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el jelentkezését és önéletrajzát a gyori.eszter@jol-let.com és adrienn.kh@darktactical.com e-mail címre
FELADATOK:
– a könyvelés munkájának támogatása, könyvelési anyagok előkészítése – az értékesítői, irodai csapat és a cégvezetés munkájának adminisztratív támogatása – számlázás, kimenő/bejövő számlák ellenőrzése, iktatása – kimutatások, statisztikák készítése – pénzügyi adminisztráció teljes körű végrehajtása, egyéb adminisztratív feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK: – pénzügyi szakirányú végzettség – hasonló munkakörben szerzett minimum 1-3 éves tapasztalat – kiemelkedő pontosság, megbízhatóság – alap szintű angol nyelvtudás – MS Office programok kiváló ismerete – jó kommunikációs készség, önálló és felelősségteljes munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK: – családbarát munkahely – bejelentett állás – rugalmas időbeosztás, részleges távmunka engedélyezése – versenyképes fizetés – felelősségteljes, sokoldalú munkakör

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT: – 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS: – Angol – alap szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE: – Budapest, VII. ker.