JÓL-LÉT Alapítvány

Proaktívan a nők gazdasági függetlenségéért,
kiteljesedéséért és munkahelyi esélyegyenlőségéért

Categories Navigation Menu

pénzügyi asszisztens – Hungexpo

A Hungexpo Zrt., vásár-, kiállítás- és rendezvényszervező nagymúltú vállalat

Pénzügyi asszisztens

munkatársat keres, aki munkájával segíti a főpénztárost és a pénzügyi vezetőt.

Feladatok:

  • Az új munkatárs részt vesz a rendezvények előtti előkészületekben (területi pénztáros létszám meghatározása, a belépőjegy-forgalmazást bonyolító program ismertetése az új pénztárossal, pénzkészlet tervezése, értékcikkek előkészítése)
  • Rendezvények alatt a területi pénztárosokat ellátja értékcikkekkel, valamint a műszak végén segít az elszámoltatásukban
  • Kezeli a cég házi forint és valuta pénztárát
  • Fogadja a kiállítók bankkártyás és készpénzes befizetéseit
  • Bank kivonatok könyvelése
  • Számlázási feladatokat lát el a főpénztárban értékesített cikkekkel kapcsolatban (parkoló bérletek, kiállítói bérletek, éves belépőkártyák, céges apartman bérlése)
  • Adatszolgáltatásokat, egyeztetéseket végez, kimutatásokat készít közvetlen szakmai felettese részére

Elvárások:

  • Pénzügyi szakirányú végzettség
  • Minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Magas szintű precizitás, önálló felelősségteljes munkavégzés
  • Stabil számítástechnikai ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Beosztásnak megfelelő bér
  • teljesítmény arányos bónusz
  • egyéb juttatás: Cafeteria és egészségpénztári hozzájárulás
  • Rugalmas munkaidő
  • fiatalos, lendületes csapat, vidám légkör
  • szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség
  • A rendezvények ideje alatt sokszínű és sokrétű munka

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: Fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű önéletrajzát, valamint kísérőlevelét, melyben fizetési igényét is megjelöli, kérjük, juttassa el az alábbi e-mail címre: gyori.eszter@jol-let.com

Csak a hiánytalanul benyújtott pályázatok kerülnek elbírálásra!