Categories Navigation Menu

Munkáltatói márka munkatárs

Az E.ON Hungária Zrt. motivált munkatársat keres budapesti munkavégzéssel az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

A munkáltatói márka stratégia operatív támogatása, ami magában foglalja:

  • Külső és belső munkáltatói márka kampányok lebonyolítását az E.ON arculati előírásainak figyelembevételével.
  • Részvételt az E.ON globális munkáltatói márka ígéretének lokalizációjában.
  • Országos toborzási kampány támogatását munkáltatói márka tartalommal.
  • Kapcsolattartást az ügynökségekkel és egyéb beszállítókkal.
  • Rendezvényszervezést, szponzorációk támogatását.
  • Munkáltatói márkához kapcsolódó tartalommarketing tervezését és felügyeletét online csatornáinkon.
  • A projektekhez kapcsolódó adminisztratív jellegű feladatokat (budget nyomon követése, beszerzések adminisztrációja stb.).

Elvárások:

  • Gazdasági területen szerzett egyetemi / főiskolai végzettség (HR, marketing, kommunikáció, média szakirány előny).
  • 2 év multinacionális cégnél vagy ügynökségnél szerzett tapasztalat (employer branding, online marketing, HR-marketing területeken szerzett tapasztalat előny).
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.
  • Ügyfélközpontúság, kreativitás, jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készségek.
  • Strukturált gondolkodás.
  • Kiváló nyelvhelyesség és helyesírás.
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság.

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk!

  1. Online: http://karriere.eon.beesite.de/html/jobad37134.html                                                             Kísérő levelében kérjük hivatkozzon a JÓL-LÉT Alapítványra!
  2. Kérjük, hogy jelen fényképes szakmai önéletrajzát Győri Eszter részére a gyori.eszter@jol-let.com e-mail címre is küldje el. Az e-mail tárgyában tüntesse fel: “Munkáltatói márka’ munkatárs (kód: 85024)