Categories Navigation Menu

Marketing és értékesítési munkatárs

Az Alko-Soft Szolgáltató Nonprofit Betéti Társaság

’Marketing és értékesítési munkatárs’

munkakörbe munkatársat keres.

Olyan marketing, esetleg értékesítési tapasztalattal rendelkező kisgyermekes anyát keresünk, aki a gyermekgondozás évei után olyan munkahelyet keres, ahol a tennivalók összeegyeztethetőek a gyermekneveléssel. Korábbi tapasztalatai alapján örül egy nagy önállósággal járó, kihívást jelentő feladatnak.

A munkaadó az Alko-Soft Szolgáltató Nonprofit Betéti Társaság, amely elsősorban látássérültek számára forgalmaz informatikai és egyéb látást, információ szerzést segítő eszközöket, megoldásokat. A cég speciális innovációja az eRikkancs, egy olyan komplex informatikai fejlesztés, amely bármilyen papír alapú időszaki nyomdaterméket “olvashatóvá” tesz látássérült és vak emberek számára. A marketinges feladatai az eRikkancs bevezetéséhez kötődnek. A munkavégzés alapvetően a munkavállaló saját otthonában történik, emellett időnként egy-egy napos utazás tartozik a feladatkörbe. A részletes munkaköri leírást csatoltuk. Olyan nők jelentkezését várjuk, akik számára értéket jelent, hogy munkájukkal egy nehéz helyzetben lévő csoport, a látássérültek életét, információhoz jutását segítik.

Feladatkör:

Az üzleti tervben bemutatott marketing stratégia véglegesítése, az ebben foglaltak megvalósítása az ügyvezető igazgató által meghatározott mértékben és területeken, különös tekintettel:

  • eRikkancs rendszer beszállítókkal (kiadók) való kapcsolattartás
  • Potenciális kiadók keresése, tárgyalások leszervezése, részvétel a tárgyalásokon
  • Értékesítési csatornák felkutatása, értékesítési, marketing tervek elkészítése, megvalósítása
  • Rendezvények szervezése
  • Kapcsolatok kialakítása a külföldi potenciális partnerekkel az eRikkancs értékesítése végett
  • Külföldi partnerekkel történő tárgyalások szervezése, részvétel a tárgyalásokon
  • Külföldi levelezés bonyolítása angolnyelven
  • Facebook és egyéb közösségi médiakampányok megtervezése, lebonyolítása
  • Weblapok friss tartalommal való ellátása
  • Ügyvezető támogatása ezeknek az anyagoknak az elkészítésében
  • Ügyfél elégedettség folyamatos nyomon követése, értékelése

Felelőssége:

  • A kapott feladat szakszerű, és hibátlan ellátása.
  • A tudomására jutott ügyféladatok titoktartási kötelezettsége

Függelmi kapcsolatai:

  • A munkáltatói jogkör gyakorlója: Ügyvezető Igazgató
  • A munkairányítói jogkör gyakorlója: (közvetlen felettese): Ügyvezető Igazgató

Teljesítmény értékelés kritériumok

  • Ügyfél visszajelzések
  • Határidők betartása
  • Szakszerű, pontos munkavégzés
  • Munkatársak visszajelzései
  • Önálló munkavégzés

Elvárt iskolai végzettség: Szakirányú felsőfokú végzettség

Munkaidő: Heti 40 óra.

Az 50/1999.(XI.3.) EüM rendelet szerint munkahelyén napi munkaidejéből legalább 4 órán keresztül rendszeresen képernyős eszközt                  használ             nem használ.

(A megfelelő rész aláhúzandó)

A munka díjazása:

A munkáltató nagyon alacsony fizetést tud csak biztosítani, de cserébe nagyfokú rugalmasságot nyújt.

A munkavégzés helye:

Mobil távmunka, az ügyfelekkel való személyes kapcsolat felvétel, illetve kapcsolat tartás az ügyfelek telephelyén, az ország területén, illetve külföldi utazások alkalmával – a termék külföldi értékesítésének elősegítésére -, valamint a cég székhelyén és fióktelepén történik.

Fényképes szakmai önéletrajzát az info@jol-let.com és a gyori.eszter@jol-let.com e-mail címre várjuk! Kérjük, hogy kísérőlevelében hivatkozzon a JÓL-LÉT Alapítványra!