Magas presztízsű, kiterjedt ügyfélkörrel rendelkező újpesti könyvelőiroda számára keressük új munkatársukat, az alábbi pozícióba: könyvelő

Magas presztízsű, kiterjedt ügyfélkörrel rendelkező újpesti könyvelőiroda számára keressük új munkatársukat, az alábbi pozícióba:

könyvelő

Feladatok:
  • klasszikus könyvelői feladatkör, mérlegkészítés
  • Adóbevallások elkészítése (ÁFA, TA)
  • számviteli feladatok ellátása és koordinálása
  • adózási, bérszámfejtési, munkaügyi feladatok ellátása
  • kapcsolattartás üzleti partnerekkel
Elvárások:
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • szakmai német nyelv ismerete
  • minimum 3 éves szakmai gyakorlat
  • MS Office-programok felhasználói szintű ismerete
  • önálló, precíz, pontos, gyors munkavégzés
  • terhelhető, jó problémamegoldó személyiség
  • új ismeretek elsajátítására való képesség
  • lojalitás, magas fokú etikusság
  • Navision program ismerete előny
Amit kínálunk:
  • professzionális szakmai környezet
  • igényes, kulturált munkakörülmények
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben ez a lehetőség felkeltette az Ön érdeklődését és tapasztalatai alapján reális kihívást jelent, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igényével az alábbi e-mail címre:

palfay.erzsebet@karriermuhely.hu