Categories Navigation Menu

Lakásosztály eladó Fóton

Barkácsáruház minden mennyiségben - az Ön kedvéért!Fóti áruházunk lakás osztályára teljes munkaidős eladó munkatársat keresünk
Főbb feladatok:

• szakeladás

• rendelések és vevőrendelések kezelése

• az áruház feltöltöttségének biztosítása

Követelmények

Önt keressük, ha:

• vevőközpontú gondolkodású és segítőkész személyiség
• dinamikus és jó csapatjátékos
• szakirányú végzettséggel rendelkezik
• van termékismerete és gyakorlati tapasztalata

Előny:

• targoncavezetői jogosítvány
• angol és/vagy német nyelv ismerete
• festék, elektromos cikk és lámpa területeken szerzett tapasztalat
• hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat

AZ OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.
Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek:
minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.
Magyarországon 28 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett Munkatársunk áll vásárlóink
rendelkezésére.

Cím

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az obikarrier_hu@obi.hu e-mail címre. Kérjük, jelezze pályázati anyagában (önéletrajz és rövid motivációs levél) a megpályázott munkakör nevét és hivatkozzon a Jól-Lét Közhasznú Alapítványra.