Könyvelő, bérszámfejtő munkatársat (havi átlagosan 10 órában)

Feladatok:

– Pénztárkezelés, pénzügyi adminisztráció, pénztárnyilvántartások vezetése

– Bejövő -kimenő számlák ellenőrzése, rögzítése, bankkivonatok könyvelése, utalások előkészítése

– Kimenő számlák, bizonylatok kiállítása

– Tárgyi eszközök könyvelése

– Havi / éves zárások, mérleg és civil szervezeti jelentések elkészítése

– Statisztikai hivatal felé való jelentéstételi kötelezettség teljesítése

– Pénzügyi beszámolási kötelezettségek teljesítése a donorok felé

– Rendszeres és eseti kimutatások összeállítása

– Adózási és számviteli területen a vezető támogatása

– Adóbevallások, adatszolgáltatások összeállítása és benyújtása

– Analitikus nyilvántartások vezetése, egyeztetés és ellenőrzés

– Fizetési felszólítások készítése

Szükséges:

– Legalább mérlegképes könyvelői képesítés vagy főiskolai gazdasági

  végzettség (számvitel vagy pénzügy szakirányon)

– Mérleg készítésben és főkönyvi könyvelésben szerzett 2-3 éves tapasztalat

– Civil szervezet pénzügyeiben való jártasság, gyakorlat, referncia

– Adózási és számviteli jogszabályok naprakész ismerete

– Számítógép magabiztos, napi szintű használata (Microsoft Excel, Word)

– Vállalatirányítási szoftver ismerete előny

– Gyors és pontos munkavégzés, rendszerezettség

– Megbízhatóság és rugalmasság

Amit ajánlunk:

– Hosszú távú munkalehetőség

– Mihamarabbi munkakezdés

– Családbarát megoldások (GYED, GYES után újra munkába álló részére személyre szabott megoldások)

Részletes magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a gyori.eszter@jol-let.com vagy az info@jol-let.com e-mail címre várjuk.