Categories Navigation Menu

Konyhafőnök-helyettes

A Corinthia Hotel Budapest

Konyhafőnök helyettes

munkakörbe keres munkatársat

corinthiaA belváros szívében található nemzetközi ötcsillagos luxus szálloda Konyhafőnök helyettes munkakörbe keres szállodai tapaszttal rendelkező munkatársat az alábbi feltételekkel:

Főbb feladatok:

  •  Konyhai folyamatok zavartalan működésének biztosítása
  • Az előírt sztenderdek betartása, annak megfelelő munkavégzés
  • Irányítása alá tartozó munkatársak koordinálása, felügyelete
  • Folyamatosan magas szintű munkavégzés biztosítása, a vendégek számára, ötcsillagos színvonalú ételek prezentálása
  • A termékek és alapanyagok szakszerű előkészítése és minőségi ellenőrzése
  • Beszerzések és rendelések előkészítése
  • Új munkatársak betanítása
  • Közreműködik a rendezvények, programok menüsorának kialakításában

Elvárások:

  • Szakmai végzettséget igazoló dokumentum
  • Minimum 5 éves tapasztalat hasonló munkakörben vagy tapasztalat Chef de Partie munkakörben
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Pályázatokat magyar és angol nyelven, az alábbi  e-mail címre várjuk: jobs.budapest@corinthia.com június 16-ig, jelentkezésében hivatkozzon a Jól-Lét Alapítványra!

Corinthia Hotel Budapest

corinthia.com