Categories Navigation Menu

Információbiztonsági szakértő

Az E.ON Hungária Zrt. Biztonság- és krízismenedzsment osztályának csapatába keresünk új munkatársat a vállalatcsoport információbiztonság menedzsment feladatainak irányítására, koordinálására, budapesti vagy pécsi munkavégzéssel, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Információbiztonsági irányítás rendszer (ISMS) fenntartása és fejlesztése
  • Kulcs üzleti folyamat-, információ-, alkalmazás- és erőforrás- leltár naprakészen tartása, kapcsolódó feladatok koordinálása
  • Biztonsági osztályozással és kockázatelemzéssel kapcsolatos feladatok koordinálása, információbiztonsági kockázatok azonosítása, értékelése, kezelése
  • Információbiztonsági politika kiadása és folyamatos karbantartása, betartásának, betartatásának folyamatos ellenőrzése
  • Proaktív és reaktív intézkedések kidolgozása és végrehajtása, ezáltal a kockázatok megfelelő szintre csökkentése
  • A vállalati információk kezelésére használt eljárások, alkalmazások, rendszerek, folyamatok vizsgálata, tesztelése és optimalizálása a kockázatok csökkentése érdekében
  • Információbiztonsági oktatási anyagok kidolgozása, éves oktatási program kidolgozása és megvalósítása, ad-hoc képzési igények kielégítése
  • Projektek, tenderek támogatása, tanácsadás, minőségellenőrzés információbiztonsági szempontból
  • Biztonsági kivételek kezelése, dokumentálása, különböző riportok, beszámolók készítése
  • Kapcsolattartás külső információbiztonsági szervezetekkel (iparági szervezetek, egyesületek, fórumok)

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Információbiztonság menedzsment ismeretek
  • IT-/Információbiztonsági szabványok, keretrendszerek ismerete (ISO 27001/Cobit/NIST/ibtv. stb.)
  • Legalább 4-5 év szakmai tapasztalat
  • Projektmenedzsment tapasztalatok
  • IT biztonsági megoldások, IT alkalmazások, rendszerek magas szintű ismerete
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • CISM, CISA képesítés

Csatlakozzon hozzánk, hogy Ön is része lehessen sikereinknek!

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk!

  1. Online: http://karriere.eon.beesite.de/html/jobad32432.html                                                            Kísérő levelében kérjük hivatkozzon a JÓL-LÉT Alapítványra!
  2. Kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát Győri Eszter részére a gyori.eszter@jol-let.com e-mail címre is küldje el. Az e-mail tárgyában tüntesse fel: “Információbiztonsági szakértő” (kód: 80972).