Categories Navigation Menu

Energiamenedzsment rendszerek (BEMS) projektmérnök

Az E.ON élenjáró vállalatként a lehető legjobb megoldásokon dolgozik a jövő kulcsfontosságú területein, mint megújuló energiaforrások, az okos, rugalmas energiahálózatok, és az újszerű ügyfélmegoldások. Az E.ON Hungária egy nemzetközi vállalatcsoport része, melynek jelenleg több mint 13 országban vannak munkavállalói, akiknek biztonsága és jó közérzete kiemelt fontosságú számunkra. Szeretjük a sokszínűséget, az innovációt, az újító ötleteket, ezért teljes szívvel támogatjuk azokat a munkatársakat, akikben elég szenvedély van, hogy energiájukkal alakítsák a jövőnket. Az E.ON Hungária Zrt. üzletfejlesztési csapatába keresünk új munkatársat budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Energiamenedzsment rendszerek bevezetése és menedzselése ügyfeleknél
  • Energiamenedzsment szolgáltatás koordinálása, működtetése a szervezeten belül
  • Energiamenedzsment szolgáltatás üzemeltetési folyamatának kidolgozása és karbantartása
  • Egyeztetés az érintett társosztályokkal
  • Igény szerint műszaki sales az ügyfeleknél
  • Potenciális beszállítók felkutatása és velük való kapcsolattartás
  • Anyacéggel való szoros együttműködés

Elvárások:

  • Egyetemi/ főiskolai diploma (villamosmérnök vagy mérnök informatikus)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 4 év szakmai tapasztalat
  • Energiamenedzsment szoftverek és SCADA rendszerek telepítésében szerzett tapasztalat
  • Termékfejlesztési és menedzseri tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Kiterjedt beszállítói kapcsolatrendszer
  • ISO50001 rendszer ismerete
  • Projetkmenedzsment területén szerzett tapasztalat
  • Adatbázis rendszerek ismerete

Csatlakozzon hozzánk, hogy Ön is része lehessen sikereinknek!

  1. Online: http://karriere.eon.beesite.de/html/jobad37012.html                                                                             Kísérő levelében kérjük hivatkozzon a JÓL-LÉT Alapítványra!
  2. Kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát Győri Eszter részére a gyori.eszter@jol-let.com e-mail címre is küldje el. Az e-mail tárgyában tüntesse fel: Energiamenedzsment rendszerek (BEMS) projektmérnök ” (kód: 84899).