Categories Navigation Menu

CRM manager / Csoportvezető

Szeretne a világ egyik vezető energiavállalatánál dolgozni? Ügyfélközpontú stratégiánk része, hogy lakossági ügyfeleinknek olyan innovatív szolgáltatásokat fejlesszünk, melyek a leginkább találkoznak igényeikkel és differenciálnak minket az energiapiacon. Analitikus CRM csapatunk feladata, hogy ezeket az új termékeket minél hatékonyabban tudjuk eljuttatni ügyfeleinkhez, miközben megismerjük igényeiket. Ezzel olyan kompetenciát építünk, amely hozzájárul a vállalat hosszú távú sikereihez.Az E.ON Hungária Zrt.Ügyféligény és Viselkedéselemzési Osztálya keres új munkatársat budapesti munkavégzéssel:

Feladatok:

  • Kampánymenedzsment, analitika és fejlesztési stratégia kidolgozása és végrehajtása
  • Kampánymenedzsment, analitika és fejlesztési területek szinkronizációja, összehangolása
  • Ügyfél intelligencia stratégia kidolgozása és kivitelezése
  • Csapat vezetése, emberek menedzselése, erőforrások tervezése és menedzselése
  • Döntés előkészítő anyagok készítése
  • Vállalati üzleti és nem üzleti folyamatok hatékonyságának növelése
  • Kampányok, ügyfél jövedelmezőség növelése
  • Ügyfélközpontúság stratégiájának megvalósítása az adott területen
  • Hatékony, feladatorientált együttműködés társzervezetekkel, a cégcsoport vezetőivel, beszállítókkal
  • ON Hungária stratégiai ügyfélközpontúsági fejlesztéseinek támogatása

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai diploma
  • Legalább 5 év tapasztalat ügyfélelemzési és/vagy kampánymenedzsment környezetben
  • CRM/BI környezet magas szintű ismerete
  • Marketing és értékesítés-menedzsment tapasztalat
  • SQL használata
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatépítő és csapat motivációs képesség
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete írásban és szóban
  • Üzleti problémákra kíváncsi személyiség
  • Kiemelkedő ügyfélközpontúság
  • Érték és eredmény által vezérelt személyiség

Csatlakozzon hozzánk, hogy Ön is része lehessen sikereinknek!

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk!

  1. Online: http://karriere.eon.beesite.de/html/jobad36854.html                                                         Kísérő levelében kérjük hivatkozzon a JÓL-LÉT Alapítványra!
  2. Kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát Győri Eszter részére a gyori.eszter@jol-let.com e-mail címre is küldje el. Az e-mail tárgyában tüntesse fel: “CRM manager / Csoportvezető” (kód: 84732).