Categories Navigation Menu

Controlling szakértő

Az E.ON Hungária Zrt. budapesti csapatába, sales controlling területre keresünk új munkatársat tervezési, beszámolási és elemzési feladatok ellátására az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Szakterületi költség- és árbevétel tervek felügyelete, elemzése illetve készítése
  • Tervezési rendszerek, folyamatok működtetése
  • Előrejelzési rendszer működtetése
  • Beszámolási rendszer karbantartása és a folyamatok fejlesztésében való részvétel
  • Vállalati eredmény folyamatos monitoringja, elemzés készítése az eredmény alakulásáról
  • Belső és külső jelentések, elemzések készítésében való aktív részvétel
  • Havi zárásokban való részvétel
  • Kapcsolattartás az üzleti területekkel, azok támogatása
  • Controlling szakértelmet igénylő projektek támogatása

Elvárások:

  • Gazdasági/műszaki egyetemi/főiskolai végzettség
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Controlling rendszerek, controlling irányítási modellek ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontúság szervezeten belül és kívül
  • Teljesítményközpontú működés, változások kezdeményezése
  • TM1, SAP CO modulok ismerete előnyt jelent

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk!

  1. Online: http://karriere.eon.beesite.de/html/jobad35509.html Kísérő levelében kérjük hivatkozzon a JÓL-LÉT Alapítványra!
  2. Kérjük, hogy jelen fényképes szakmai önéletrajzát az info@jol-let.com és a gyori.eszter@jol-let.com e-mail címre is küldje el. Az e-mail tárgyában tüntesse fel: “Controlling szakértő” (kód: 83692)