Categories Navigation Menu

Campaign Analyst / Marketing Kampány Elemző

Szeretne a világ egyik vezető energiavállalatánál dolgozni? Ügyfélközpontú stratégiánk része, hogy lakossági ügyfeleinknek olyan innovatív szolgáltatásokat fejlesszünk, melyek a leginkább találkoznak igényeikkel és differenciálnak minket az energiapiacon. Analitikus CRM csapatunk feladata, hogy ezeket az új termékeket minél hatékonyabban tudjuk eljuttatni ügyfeleinkhez, miközben megismerjük igényeiket. Ezzel olyan kompetenciát építünk, mely hozzájárul a vállalat hosszú távú sikereihez. Az E.ON Hungária Zrt. Ügyféligény és Viselkedéselemzési Osztálya keres új munkatársat budapesti munkavégzéssel:

Feladatok:

  • Kampány célcsoportok sikerességének javítása (targetálás, analitika)
  • Kampány célcsoportok, átadások ütemezése, tervezése, nyomon követése
  • Ügyfél, célcsoport és potenciál elemzések elvégzése
  • Kampány riportok és dashboardok kialakítása, rendszeres nyomon követése
  • Kampánymenedzsmenthez kapcsolódó folyamatok kidolgozása, fejlesztése
  • Vezetői összefoglalók készítése
  • Kampánymenedzsment folyamathoz kapcsolódó analitikai és rendszerfejlesztési igények megfogalmazása
  • Ügyfélbázis szegmentációk kidolgozása, javaslattétel
  • Kampánymenedzsment folyamatokhoz kapcsolódó projektek koordinálása, részvétel
  • Üzleti és ügyféligények megértése, kampányokkal való összehangolása
  • Kampányokra, promóciókra, csatornafejlesztésre javaslattétel
  • CRM, BI projektekben részvétel
  • Üzleti elemzések és ügyféligény elemzések készítése ügyfélközpontúsági fejlesztések kezdeményezéséhez és támogatásához
  • Együttműködés a Marketing, Értékesítés, Ügyfélszolgálat, Hálózati terület, Kommunikáció és Innováció területeivel

Elvárások:

  • Egyetemi, főiskolai végzettség
  • Legalább 5 év tapasztalat ügyfélelemzési környezetben
  • CRM folyamatok és rendszerek ismerete
  • Marketing és értékesítés menedzsment tapasztalat
  • SQL használata
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatépítő képesség
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete mind írásban mind szóban
  • Üzleti problémákra kíváncsi személyiség
  • Kiemelkedő ügyfélközpontúság

Amit kínálunk:

  • Komplex feladatok megoldásában elkötelezett csapat
  • Részvétel technológiaépítési folyamatokban
  • Csapaton belül változások során előrelépés
  • Szakmai fejlődés, mentori támogatás
  • MS Sql, Power BI, SPSS Modeller tréningek
  • Konferencián való részvétel, nemzetközi kitekintés
  • Más üzleti területek megismerése

 Csatlakozzon hozzánk, hogy Ön is része lehessen sikereinknek!

  1. Online: http://karriere.eon.beesite.de/html/jobad36861.html                                                             Kísérő levelében kérjük hivatkozzon a JÓL-LÉT Alapítványra!
  2. Kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát Győri Eszter részére a gyori.eszter@jol-let.com e-mail címre is küldje el. Az e-mail tárgyában tüntesse fel: “Campaign Analyst / Marketing Kampány Elemző ” (kód: 84741).