Categories Navigation Menu

Beszerző

A Béres Gyógyszergyár Zrt. Beszerzési és Logisztikai Igazgatósága

beszerző

munkakörbe munkatársat keres

Feladatok:

  • A  gyártáshoz szükséges alapanyagok és csomagolóanyagok megrendelése és lehívása, valamint azok rögzítése
  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • Beérkezések figyelése, követése
  • Belső megrendelések intézése (marketing, K+F részére)
  • Fuvarrendelések feladása
  • Beérkezéseket kísérő dokumentumok kezelése

Elvárások:

  • Külkereskedelmi, kereskedelmi területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Precizitás
  • Munkabírás
  • Tárgyalásszintű angol nyelvtudás
  • Második idegen nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet
  • Dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Elsősorban pályakezdők jelentkezését várjuk!

A munkavégzés helye: Budapest, III. kerület Mikoviny u. 2-4.

Kezdés: azonnal

Szakmai önéletrajzát elektronikusan 2013. március 10-ig az allas@beres.hu címre várjuk a Jól-Lét Alapítványra történő hivatkozással.

Kiegészítő információ: A jelentkezés előtt kérjük jelentkezzenek be a Jól-Lét munkavállalói adatbázisába is, mert adatvédelmi okokból csak az ott rögzített önéletrajzokat tudjuk a munkaközvetítésbe bevonni.