Categories Navigation Menu

Adminisztrációs munka inspiratív környezetben

A Werk Akadémia (https://www.werkakademia.hu)  kiegyensúlyozott, közösségben dolgozni képes, jó kommunikációs és szervező készséggel rendelkező, pontosan, precízen, megbízhatóan dolgozó munkatársat keres, aki elhivatottságot érez egy művészeti felnőttképző intézmény mindennapi irodai teendőinek ellátására napi 8 órában.

Elvárások:

– kiemelkedő kapcsolatépítési, kommunikációs és problémamegoldó képesség – magas szintű szóbeli és írásbeli ügyfélkezelés
– önállóság
– rugalmasság, dinamizmus, gyorsaság
– kreatívitás
– szervezőkészség
– nagyfokú munkabírás, rugalmasság, jó stressztűrő képesség
– számlázási programok ismerete és kezelése
– word, excel, photoshop, internet, prezentációs eszközök magabiztos használata
– az oktatási terület ismerete előnyt jelent

Feladatok:
– A Werk Akadémia adminisztratív ügyeinek intézése (adatbázis frissítés, számlázás, pénzügyek, stb.)
– Kapcsolattartás az Akadémia tanáraival, hallgatóival, könyvelővel, informatikussal, takarítóval, grafikussal stb.
– Napi e-mail forgalom folyamatos figyelése, válaszadás, telefonkezelés
– Kimutatások készítése, rendszerezési feladatok ellátása
– Vezető napi munkájának segítése.

Fizetés: 200 000 Ft nettó/hó

Előirányzott kezdés: holnap

Jelentkezni kizárólag e-mailben lehet: Kevehazi Kata, jollet@jol-let.com címen.