Categories Navigation Menu

E-Mobility termékmenedzser

Az E.ON élenjáró vállalatként a lehető legjobb megoldásokon dolgozik a jövő kulcsfontosságú területein, mint megújuló energiaforrások, az okos, rugalmas energiahálózatok, és az újszerű ügyfélmegoldások.Az E.ON Hungária egy nemzetközi vállalatcsoport része, melynek jelenleg több mint 13 országban vannak munkavállalói, akiknek biztonsága és jó közérzete kiemelt fontosságú számunkra. Szeretjük a sokszínűséget, az innovációt, az újító ötleteket, ezért teljes szívvel támogatjuk azokat a munkatársakat, akikben elég szenvedély van, hogy energiájukkal alakítsák a jövőnket. Jelenleg az E.ON Hungária Zrt. üzletfejlesztési csapatába keresünk új munkatársat budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • E-flotta, mint termék implementációja és működtetése
  • E-mobility termék (töltő értékesítés, e-flotta termék) menedzselése, folyamatainak kialakítása
  • Töltők biztosítása (szerződések, raktározás)
  • Alvállalkozói egyeztetések általános ügyekben (SLA, határidők)
  • Workflow IT nyilvántartás elkészítés (SPS)
  • Automatikus riportok biztosítása
  • Alvállalkozói határidők betartatása, minőség kezelés, eszkaláció
  • SAP karbantartás, számlázási, behajtási folyamat kezelése
  • IT megoldások koordinálása
  • Ajánlat és szerződés sablonok létrehozása, területekkel egyeztetve

Elvárások:

  • Egyetemi/ főiskolai végzettség (műszaki, gazdasági vagy IT)
  • Legalább 3 év flottakezelésben szerzett tapasztalat
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Termékmenedzseri tapasztalat előnyt jelent

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk!

  1. Online: http://karriere.eon.beesite.de/html/jobad37354.html Kísérő levelében kérjük hivatkozzon a JÓL-LÉT Alapítványra!
  2. Kérjük, hogy jelen fényképes szakmai önéletrajzát az info@jol-let.com és a gyori.eszter@jol-let.com e-mail címre is küldje el. Az e-mail tárgyában tüntesse fel: “E-Mobility termékmenedzser” (kód: 85579)