Categories Navigation Menu

Szolgáltatási alprojekt vezető

Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége (MEOSZ) állást hirdet

munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő beosztásban – heti 40 óra

A foglalkoztatás időtartama: határozott idejű munkaviszony

Munkavégzés helye: MEOSZ 1032 Budapest, San Marco utca 76.

Feladatok:

  • uniós projektben mozgáskorlátozott emberek segítését célzó sorstársi mentorhálózat kiépítése, koordinálása.
  • a MEOSZ tagszervezeteiben kialakítandó szolgáltatási pontok fejlesztése, egységes szolgáltatási színvonal kialakítása,
  • a szolgáltatási pontokon folyó szakmai munka összefogása (tájékoztató napok, felkészítések),
  • kapcsolattartás a tagszervezetekkel,
  • projekt adminisztráció összefogása.

Elvárások:

  • Közgazdasági/ államigazgatási/ jogi/pedagógus/ gyógypedagógus/ szociológus/ társadalomtudományi/szociológia/ munkaerőpiac-foglalkoztatási/ közgazdászinformatikus, felsőfokú végzettség.
  • minimum 1 éves tapasztalat projektmegvalósítás területén,
  • tapasztalat a fogyatékosságügy területén,
  • együttműködési és jó kommunikációs készség
  • pontosság, megbízhatóság,
  • önálló munkavégzés,
  • büntetlen előélet.

A jelentkezés benyújtásának határideje: folyamatos, legkésőbb 2017. december 14.

A munkakör betölthetőségének legkorábbi időpontja: 2018. január, folyamatosan.

Kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát a gyori.eszter@jol-let.com e-mail címre küldje el Győri Eszter részére.