Categories Navigation Menu

Könyvelési asszisztens

Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége (MEOSZ) állást hirdet

munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege: részmunkaidő beosztásban – heti 20 óra

A foglalkoztatás időtartama: határozott idejű munkaviszony

Munkavégzés helye: MEOSZ 1032 Budapest, San Marco utca 76.

Feladatok:

  • Bejövő számlák ellenőrzése, rögzítése a számviteli rendszerbe, banki utalásra való előkészítés
  • Havi zárásban való részvétel; excel kimutatások készítése különböző paraméterek alapján
  • Közreműködés a projekt elszámolások előkészítésében, nyilvántartásában Elvárások:
  • Szakirányú pénzügyi végzettséggel; min. középfokú végzettség
  • legalább 1 éves irodai adminisztratív tapasztalattal rendelkezik
  • Együttműködési készség
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
  • Büntetlen előélet

Előny:

  • Complog MRC ügyviteli rendszer ismerete

Benyújtandó iratok, igazolások:

  • Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Végzettséget igazoló dokumentumok másolata

A jelentkezés benyújtásának határideje: folyamatos, legkésőbb 2017. december 14.

A munkakör betölthetőségének legkorábbi időpontja: 2018. január, folyamatosan.

Kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát a gyori.eszter@jol-let.com e-mail címre küldje el Győri Eszter részére.