JÓL-LÉT Alapítvány

Proaktívan a nők gazdasági függetlenségéért,
kiteljesedéséért és munkahelyi esélyegyenlőségéért

Categories Navigation Menu

Vezetői asszisztens

A Hungaro DigiTel Kft. Magyarország piacvezető és Európa egyik meghatározó műholdas távközlési (VSAT) szolgáltatója több mint 20 éve biztosít magas minőségi szinten kivitelezett és felügyelt műholdas adatátviteli szolgáltatásokat hazai és külföldi partnerei számára.

kollegát keresünk csapatunk bővítése céljából.

A jelölt főbb feladatai:

  • Vezetők támogatása napi szinten, naptárak kezelése, találkozók szervezése
  • Menedzsment külföldi utazásainak megszervezése, ügynökségekkel kapcsolattartás
  • A cég munkatársai számára belföldi/külföldi üzleti utak megszervezése, külső utazási iroda segítségével
  • A cég postaforgalmának kezelése (kimenő/bejövő levelek, számlák intézése)
  • Hivatalos dokumentációk kezelése
  • Egyéb ad- hoc jellegű feladatok ellátása

Szakmai elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek

Személyiségbéli elvárások

  • Önállóság
  • Jó szervező készség
  • Pro-aktív hozzáállás

Az állás betöltéséhez továbbá szükséges:

  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalattal

Szükséges tapasztalat

2-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye

2310 Szigetszentmiklós-Lakihegy

Komp utca 2.

Ajánlatunk:

  • modern eszközök és munkakörnyezet
  • folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria
  • Teljes munkaidő, rugalmas munkarend

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a gyori.eszter@jol-let.com  e-mail címen lehet, kérjük, a pályázatban jelöljék meg a pozíció elnevezését.