A KIPSZERES Elektromos Szolgáltató Kft. 1991 óta végzi tevékenységét a munka-, a tűzvédelem és a villamosbiztonság területén.

A keresett munkakör megnevezése: Asszisztens/Irodavezető

Feladatai:

  • az ügyvezető által meghatározott adminisztratív feladatok ellátása
  • elvégzi az ügyvezető asszisztenciájával járó feladatokat
  • a kézírásos jegyzőkönyvek, szakvélemények gépelése, szövegszerkesztése, nyomtatása, s ezzel kapcsolatos feladatok ellátása
  • a legépelt jegyzőkönyv számítógépen történő visszaellenőrzése,  jóváhagyása
  • kontírozza a beérkezett számlákat, megállapítja a fizetési határidőket
  • közreműködik az egyes pénzügyi műveletek előkészítésében, lebonyolításában
  • bevezeti az igazolt kifizetéseket, számlákat a banki szoftverbe, figyeli a szervezet fizetési kötelezettségeinek határidőben történő teljesítését
  • nyilvántartja a szervezet bank- és pénztárszámláit
  • nyilvántartást vezet a készpénzfizetésekről
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal és a könyvelővel

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • tízujjas, vakon gépelés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (főként szövegszerkesztő, táblázatkezelő, prezentáció készítő)
  • tanulási hajlandóság, terhelhetőség
  • monotónia tűrés
  • angol nyelv legalább alapfokú ismerete
  • kompetenciák (személyi tulajdonságok): önálló, precíz, pontos, fegyelmezett munkavég­zés, gyakorlati és stressztűrő készség, erkölcsi megbízhatóság
  • büntetlen előélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • egyéb nyelvismeret
  • B típusú jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • PowerPoint felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • főállású munkaviszony (napi 8 órában)
  • változatos feladatok
  • családias hangulatú (nem multi) cégkultúra
  • utazási támogatás

Munkavégzés helye: Budapest, 3. kerület.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint kézírásos motivációs levéllel a kipszeres@kipszeres.hu e-mail címre 2015. május 3-ig.